Cmentarze parafialne - inwentarzyacja i oznakowanie cmentarzy, cmentarne bazy danych

OZNAKOWANIE CMENATRZY

Tablice informacyjne
Celem umieszczenia na cmentarzu tablicy z planem cmentarza jest odnalezienie lokalizacji właściwego grobu. Tablice z regulaminem są umieszczane w celu jednoznacznego przedstawienia użytkownikom zasad funkcjonowania cmentarza.

Słupki informacyjne
Wykonujemy oznaczenie założonego podziału cmentarza w postaci słupków informacyjnych rozmieszczanych na granicach kwater oraz jeżeli to możliwe rzędów.
Oznaczenia takie mają na celu możliwość łatwej identyfikacji grobu oraz możliwość łatwiejszego odnalezienia się w przestrzeni cmentarza. Wykonujemy słupki stalowe. Ich głównym atutem jest trwałość i estetyczny wygląd. Przygotowujemy wzory słupków z granitu. Istnieje możliwość wykonania słupków wg projektu zleceniodawcy.

W ofercie posiadamy także tablice informacyjne, które można wykorzystać do wywieszania ogłoszeń przy parafii, cmentarzu lub w dowolnym innym miejscu. Tablica posiada podłoże korkowe oraz perforowaną metalową blachę. Dzięki temu kartki z ogłoszeniami można zaczepiać na dwa różne sposoby: przypinać pinezkami do tablicy korkowej lub za pomocą magnesów przymocować do metalowej blachy.